ZONE E LIRE – EMISIONI 574

Emision: 01.07.2017

HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU
Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër

JULIAN ZYLA,
BATON HAXHIU,
ARMAND SHKULLAKU
Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani?

MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi

GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan

INGRID GJONI & GJETO LUCA – Ingridi vesh ‘Fustanin pika pika’

DASH MEHMETI & HYGERTA SELAJ
‘Po ti kush je?’ Dame Nick vjen me ‘Era’

NIKO MUCO – Bodybillding / Rikthehet Niko Muco kampioni yne

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione