ZONE E LIRE – EMISIONI 587

Emision: 03.11.2017

ARTUR ZHEJI,
ARJAN CURRI,
VANGJEL DULE
Edi Rama fut fadromat në Himarë: Përse tani?
Edi Rama provokon Athinën? Kush përfiton?
Intervista: “LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’ME PLAS FARE”

NIKI KRUZ,
PASTOR AKILI – Niki Kruz ose historia e ish banditit nga USA
Intervista: “VRAPO NIKI VRAPO”

FARUK DOGAN,
ELTON PECI,
ESMERALDA SERA – Spitali Amerikan / Sonte urologe, onkologe dhe gjinekologe

LAURA KRLIU – Muzike / Laura rikthehet sexy me ‘Boy bye’
Intervista: “BOY BYE”

SHPAT KASAPI – Muzike / Shpati rikthehet me ‘aromen e saj’
Intervista: “AROMË…”

SOTIR QIRJAQI – Sport / Maratonomaku shqiptar pa datë skadence

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione