ZONE E LIRE – EMISIONI 594

Emision: 22.12.2017

MONIKA KRYEMADHI,
ARJAN CURRI,
PASTOR AKILI – Gjuajtja me Cizme: Pro dhe Kunder
Intervista KUR HEQ CIZMEN MONA E LSI

ELDA BEQIRI,
DEA BALA,
ALDO BONATA
Art / ‘Mbijetoj me mekat’, expo hapet ne 26 dhjetor
A mund te jetojme te lumtur ne mekat?
A ishte Jezusi mekatar?
Intervista MEKATARET

Bakllavaja e Qafë-Plloçës

TRITAN SHEHU – Vota anti-USA e shqiperise ne OKB. Perse?

BEN DERHEMI,
BLENDI ARIFI,
INA MORINA,
MILTO KUTALI – Teater / ‘Ne lindje te Berlinit’ ne sallen ‘Gete’ te Kico
Intervista NE LINDJE TE BERLINIT

UARDA KOCI – ‘Po ti kush je?’ Uarda Koci: Ja ‘Babagjyshi sekret’ per femijet ne nevoje

Kori i Kishës Ungjëllore këndon Noel-Noel

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*