ZONE E LIRE – WINTER 2017

Emision: 06.01.2017
Zone e lire 06 janar 1.mpg_snapshot_02.37_[2017.01.07_23.00.20]

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • Zone e lire 13 janar 1.mpg_snapshot_05.43_[2017.01.14_17.34.59]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 550

  EGLA HARXHI – Nudot e Egles dhe preferenca per femrat: Ja kauza qe mbroj Intervista: “NJE SHPIRT I LIRE SI EGLA” JEHONA SHAQIRI – Jehona vjen me ‘ku jam...
 • Zone e lire 30 dhjetor 2.mpg_snapshot_14.24_[2017.01.02_20.26.37]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 548

  ENI KOÇI Kartolinat sexy të Eni Koçit IVA SPAHO Iva Spaho me humor sexy nesër në Klan MOND KORÇARI Mond Korçari këndon “S’ka si çunat e Devollit” LISANDRA Lisandra...
 • Zone e lire 23 dhjetor 1.mpg_snapshot_16.29_[2016.12.24_20.58.45]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 547

  LAURA NEZHA RENATO MEKOLLI Dy fierakët që fituan “Dance with me 3” BEN BLUSHI Kryeministri, “Libra” dhe zgjedhjet e 2017 sipas Blushit ILIR KULLA Vrasja e ambasadorit rus në...
 • Zone e lire 16 dhjetor 3.mpg_snapshot_01.40_[2016.12.18_12.16.11]

  ZONE E LIRE – EMISIONI 546

  ALESIA BAMI Intervista: “ALESIA’S STYLE” ROBERT ALIAJ KASTRIOT MYFTARAJ – Debati: A je homo nese lyen thonjtë? Intervista: “KUR IA THYEN SHQIPONJËN KAÇIT” ROBERT ALIAJ EGLA HARXHI ALEXANDRE DE...