20 personazhet që mund të jeni në Halloween 2019

Posta

20 personazhet që mund të jeni në Halloween 2019

09:50 24/10/2019

Halloween, edhe pse një festë amerikane ka marrë tani përmasa botërore. Dita e Halloween, 31 Tetor, vitet e fundit është festuar edhe në vendin tonë ku kryesisht të rinjtë veshin kostume dhe tatuazhe “të frikshme”. Më poshtë janë 20 ide se si mund të visheni për vitin 2019-të.

1. Fortnite

Personazhet e video lojës më të famshme të momentit.

2. Spider-Man

Superheroi i Marvel vazhdon të jetë ndër personazhet e preferuar për t’u maskuar gjatë Halloween.

3. Wonder Woman

4. Harley Quinn

5. Black Panther

6. Deadpool

7. Harry Potter

8. Catwoman

9. Pennywise

10. Familja Kardashian

11. Lepurushet e Playboy

12. Venom

13. Joker

14. Kësulëkuqja

15. Batman

16. 4 Fantastikët

17. Maleficent

18. Thanos

19. Baby Shark

20. Beetlejuice

/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi