21-vjeçari plagos me thikë babë e bir

Foto ilustruese

21-vjeçari plagos me thikë babë e bir

11:40 28/08/2021

Krujë | Më datë 27.08.2021, në orën 18:00, në fshatin Zezë, shtetasi B. Sh., 21 vjeç, banues në Arrameras, Krujë, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasit B. V., 59 vjeç dhe D. V., 34 vjeç, banues në fshatin Zezë, Krujë, (baba e bir), të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Punohet për kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës dhe Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës Krujë, për veprime të mëtejshme./tvklan.al


Të ngjashme