23-vjeçari në një lidhje dashurie me 60-vjeçaren, kryqëzohen nga njerëzit me komente…
23-vjeçari në një lidhje dashurie me 60-vjeçaren, kryqëzohen nga njerëzit me komente…

21:16 10/06/2021

Një çift që ka një diferencë prej 37 vitesh është i detyruar të qëndrojë përballë sulmeve të njerëzve të cilët e paragjykojnë lidhjen e tyre.

Kur’ani 23-vjeçar nga Sh.B.A ndan shpesh herë momente me partneren e tij 60 vjeç në TikTok ku ka rreth 416,000 ndjekës. Ata shprehen se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, por njerëzit vënë në dyshim nëse lidhja e tyre është e vërtetë dhe mendojnë se ai është i lidhur me Cheryl vetëm prej pasurisë. Ata shprehen nëpër komente se Cherly duket më shumë si gjyshja e Kur’anit.

Në një video të fundit, e cila është parë më shumë se 3.7 milion herë, çifti tregon se familja e tyre e ka aprovuar lidhjen e dashurisë dhe madje fëmijët e Cherly i mbështesin, pavarësisht se janë më të vjetër se Kur’ani.

Kur’ani mbron gjithmonë  Cheryl nga komentet ofenduese që mund të marrin në rrjetet sociale, por ka dhe nga ata njerëz që e mbështesin lidhjen e tyre dhe i urojnë që të jenë sa më të lumtur. /tvklan.al

Të ngjashme