24 orë në shtëpi me Saimirin, Suela: Do ta ngopja me…24 orë në shtëpi me Saimirin, Suela: Do ta ngopja me…

20:15 12/01/2021

Nata e 9-të e spektaklit Love Story në TV Klan ishte një puntatë shumë romantike, teksa Saimiri shkëmbeu tre puthje, me Merin, Generdën dhe Flavian.

Ndërkohë në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, konkurrentet kanë rrëfyer para spektaklit se si e përfytyrojnë një ditë me 33-vjeçarin.

Ndër të tjera, Suela ka folur edhe për marrëdhënien që ajo dëshiron të ketë me prindërit e partnerit.

Nëse ti dhe Saimiri do të ishit vetëm në shtëpi për 24 orë, çfarë do të bënit?

Do haja, do pija dhe nëse do kishte ndonjë pishinë dimërore përse të mos futeshim njëherë.

Do pranoje të jetoje me prindërit e Saimirit?

Nuk e kam problem por dua ta kem djalin vetëm për vete. Por nuk e kam problem edhe ta kem vjehrrën në shtëpi, që të mësoj ndonjë gjë të re. Të më mësojë të gatuaj.

Do ia sillje mëngjesin partnerit në shtrat?

Unë vdes ta bëj gatimin. Sado gjëra të vogla të bëj, prap i bëj shumë të mira. Mund ta ngop Saimirin të kënqet me ushqim.

Mëngjesi për mua nis në 11:00. Mund të bëj ndonjë tost, lëng, por jo te shtrati. Do e merrja dhe do e ulja aty në tavolinë.

Çfarë imazhi ka vjehrra në mendjen tënde?

Këtu e kanë pak namin e keq, që janë ato vjerrat e liga që thonin çohu bëj punët që në 7-të, por kanë qenë kohë më parë ato. Por mami i Saimirin jeton në Gjermani, nga videoja që kam parë duket një vjehrrë e mirë./tvklan.alTë ngjashme