27 vite më parë, foto e rrallë e Ardit Gjebreas dhe Pirro Çakos

27 vite më parë, foto e rrallë e Ardit Gjebreas dhe Pirro Çakos

16:20 16/12/2019

Ata janë dy ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar që prej vitesh i kanë dhënë skenës shumë.

Fjala është për Ardit Gjebrean dhe Pirro Çako, të cilët shpesh janë aktivë në rrjetet sociale, duke treguar detaje nga jeta profesionale dhe private.

Së fundmi, Gjebrea ka postuar një foto të veçantë në Instagram,teksa shfaqet krah Çakos. Kjo foto është shkrepur plot 27 vite më parë. /tvklan.alGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi