30-vjeçari humb jetën në aksident

Posta

30-vjeçari humb jetën në aksident

11:50 01/11/2019

Ngjarja në aksin Plepa–Shkozet

Një aksident i rëndë ndodhi pak pas mesnatës në aksin Plepa–Shkozet.

Një automjet është përplasur me barrierat ndarëse të rrugës dhe për pasojë ka humbur jetën 30-vjeçari Erjon Beli, banues në Kavajë.

Në makinë ndodhej edhe vëllai i tij, por fatmirësisht ai nuk ka pësuar lëndime të rënda. 

Shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë përdorimi i celularit gjatë drejtimit të automjetit pasi në momentin e ngjarjes dy vëllezërit ishin duke komunikuar direkt në rrjetet sociale.

Viktima kishte vetëm pak kohë që ishte kthyer nga Italia ndërsa punonte si këngëtar në lokale nate.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi