35-vjeçari rrëmben ish të dashurën35-vjeçari rrëmben ish të dashurën

08:52 13/04/2021

Një 35-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Tiranë pasi mori peng ish-të dashurën. Mësohet se fillimisht, i riu e ka përndjekur vajzën dhe më pas e ka futur me forcë në mjetin e tij.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale “Përndjekja” dhe “Heqja e paligjshme e lirisë” i shtetasit A. K., 35 vjeç, pasi ka përndjekur dhe ka marrë me forcë në mjetin e tij, ish të dashurën”, thuhej në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme./tvklan.alTë ngjashme