Shpërndante drogë, arrestohet polici

Shpërndante drogë, arrestohet polici

18:08 26/06/2019

Një ndihmës-specialist për Hetimin e Krimeve në Komisariatin 2 të Tiranës u arrestua nga Shërbimi për Çështje të Brendshme pasi kishte krijuar një grup për shpërndarjen e drogës në disa zona të kryeqytetit.

Efektivit 27-vjeçar dhe 3 personave të tjerë bashkëpunëtorë të tij iu gjetën armë pa leje dhe qese me mbetje të kokainës.

Hetimet kishin zgjatur për 3 muaj.

Tv Klan

Të ngjashme

Grupi

Kallezo