5 javë pas vrasjes së vëllait, reagon modelja shqiptare

5 javë pas vrasjes së vëllait, reagon modelja shqiptare

11:50 29/01/2020

Misse Beqiri, motra e Flamur Beqirit, i cili u ekzekutua me armë zjarri në Londër ka reaguar përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram, pesë javë pas ngjarjes së rëndë. 

Forca është gjithçka që më mësove“, shkruan ajo bashkëngjitur fotos ku shihet hipur në kalë. Në fotot e tjera të publikuara shihet edhe prania e vajzës së saj dhe të fejuarit, Jake.

Një burim për “MailOnline” bëri të ditur se ngjarja e ndodhur i afroi ata më shumë me njëri-tjetrin dhe njëkohësisht i bëri të kuptojnë se sa e rëndësishme është familja. Burimi gjithashtu shtoi se Jake i ri-propozoi Missé të nisin një kapitull të ri në jetën e tyre.

View this post on Instagram

Strength is all you taught me 🙏🏻

A post shared by MISSÉ BEQIRI (@missebeqiri) on

Vëllai i Misse Beqirit, Flamur Beqiri u vra jashtë shtëpisë së tij në Londër, ditën e Krishtlindjes në prani të bashkëshortes Debora Krasniqi dhe fëmijës së tyre të mitur.

Flamur Beqiri, që njihet edhe me emrin Alex, ishte një qytetar suedez me origjinë shqiptare, i cili ishte larguar nga Malmo për në Londër, gati pesë vjet më parë.

Policia dyshon se 36-vjeçari u vra për shkak të konflikteve për pazaret e drogës. Në Suedi, Flamur Beqiri kishte patur çështje penale për trafik droge./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi