52 vjeçe por një super-seksi, Pamela Anderson sfidon vajzat e reja52 vjeçe por një super-seksi, Pamela Anderson sfidon vajzat e reja

10:18 21/01/2020

Ajo u bë tejet e famshme pas rolit të Casey në Baywatch në vitet 1990. Së fundmi Pamela Anderson vërtetoi edhe një herë se ajo mbetet një simbol i femrës seksi dhe tërheqëse, edhe pse 52 vite mbi supe.

Biondja ka pozuar për  “Maxim Australia” dhe do të jetë në kopertinë për muajin Shkurt.

Nëna e dy fëmijëve, duket kaq bukur dhe provokuese në këtë foto dhe komentet që ka marrë kanë qenë të shumta dhe komplimentuese.  /tvklan.alTë ngjashme