65-vjeçari godet mjekun në urgjencë

65-vjeçari godet mjekun në urgjencë

12:05 13/04/2019

Një tjetër rast i dhunës ndaj mjekëve është shënuar këtë të shtunë në qytetin e Lezhës.

65-vjeçari me iniciale P.P. ka goditur për shkak të detyrës një mjek të urgjencës në Spitalin e Lezhës, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ekipet e policisë kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje duke shoqëruar dhe arrestuar në flagrancë 65-vjeçarin.

Incidenti ndodhi rreth orës 09:35 tek urgjenca e Spitalit Rajonal Lezhë. /tvklan.al

Të ngjashme
UKT