7 ekipe kalojnë në fazën e grupeve – TV KLAN

7 ekipe kalojnë në fazën e grupeve

Shtatë ekipe siguruan kalimin me sukses të fazës së grupeve në Europa Ligë pas ndeshjeve të zhvilluara mbrëmjen e së enjtes. Çelsi, Arsenali, Lacio, Frankfurti, Leverkuseni, Zyrihu dhe Dinamo Zagrebit janë në fazën tjetër. Duhet të presë ende Milani që barazoi 1-1 me Betisin në Spanjë.

Në grupin e tyre shpresë për t’u kualifikuar ka edhe Olimpiakosi. Fazës së grupeve në Europa Ligë i kanë mbetur edhe 2 javë për t’u zhvilluar.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione