SinjaliEMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Pasion dhe Pushtet

Nje rivalitet i forte pa kufinj. Nje fiksim dashurie qe ndryshon jeten e te gjitheve. Martesa te palumtura dhe drama e dy familjeve me te fuqishme. Nje rivalitet qe do te pasoje edhe tek femijet e tyre. Kur pasioni dhe pushteti mbizoterojne, konflikti shnderrohet ne “lufte”. A mund te urresh deri ne vdekje dhe te duash me te njejten force!? Telenovela me e mire e vitit ne Meksike, me nje kast aktoresh shume te famshem!

  • E hënë - e shtunë 12:30

A.RIZA

Nje takim rastësor në taksinë e tij, ndryshon përgjithmonë rrjedhën e jetës së tyre. Ali Riza është një taksist që jeton një jetë modeste dhe të lumtur duke u kujdesur për familjen e tij. Halide është një doktoreshe e suksesshme dhe shumë e bukur, babai i të cilës është bosi i botës së erret të krimit. Hakmarrje dhe dashuri nën hijet e një konflikti drejtesie dhe krimit të organizuar! Një histori dashurie plot aksion për të mos u humbur!

  • E hënë - e premte 20:00

ÇUKUR

“Çukur” (Gropa) është emri i një prej lagjeve më të rrezikshme të Stambollit, ku të gjithë njerëzit e cilësojnë njëri-tjetrin anëtarë të një familjeje të madhe që mbijetesën e siguron nga paratë e krimit. Një histori rrënqethëse mbi dashurinë, familjen dhe komunitetin, bazuar tek një i ri që rikthehet në lagjen e tij të vjetër për të zëvendësuar të atin si kreu i një klani kriminal. “Çukur” tregon historinë e Jamaçit nga familja influente Koçova që sundon Çukurin. Kur Jamaç takon Senën, ai bie në dashuri me të dhe martohet brenda pak ditësh.

  • E shtunë - e diel 20:10

Nehir

Ndërtimi i një dige do të shndërrohet në një vend ku dashuria “përmbyt” gjithçka E gjitha filloi kur inxhinieri Nazim, një ish i dashuruar i lenduar, me një zemër të artë, njihet “online” me gruan e ëndrrave të tij, Nehir. Ata shkruheshin për muaj të tërë duke u lidhur shumë me njëri-tjetrin. Në panik një ditë ai zgjedh një portret simpatik duke e genjyer atë dhe ajo u dashurua me atë gënjeshter...

  • E hënë - e shtunë 18:20

Dashuria është në ajër

Seriali dramë-romancë më i mirë i vitit, fenomeni i mediave sociale, me çiftin e aktorëve më të preferuar Hande Erçel (Eda) dhe Kerem Bursin (Serkan). Seriali dramë-romancë më i mirë i vitit, fenomeni i mediave sociale, me çiftin e aktoreve më të preferuar Hande Erçel (Eda) dhe Kerem Bursin (Serkan). Çifti më i paimagjinueshem e gjen veten pre e një marrëveshjeje. Eda do të shtiret si e fejuara e Serkanit dhe ai do t’i rijapë asaj bursen e studimit. Marreveshja do te zgjasë 2 muaj, por të jesh e fejuara e beqarit më të kërkuar dhe më të pasur të Stambollit, nuk është aq e lehtë. Ajo që nisi si diçka e lehtë, nuk është e tillë pas disa orësh...

  • E hënë - e shtunë 16:05

I mbijetuari i Eskobarit

Seriali per jeten e vrasesit me te famshem dhe krahu i djathte i Pablo Eskobarit. Teksa karteli Medellin shkaterrohet, John Jairo Velásquez me nofken JJ ose Popey, dorezohet para drejtesise ne 1992. I vetmi i mbijetuar i kartelit famekeq, ne luften per te mundur armiqte dhe te fitoje respekt ne hierarkine e burgut. Nje padron ne burg duke vazhduar mbreterine e terrorit dhe nje trafikant droge i rrezikshem edhe brenda hekurave. Velásquez ka pohuar se ka vrare me shume 300 njerez dhe ka qene i perfshire ne vrasjen e 3000 te tjereve. I denuar me 30 vite burgim, mbreteria e tij pas hekurave zgjati  23 vite e 3 muaj.

  • E hënë - e enjte 23:35

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • E hënë - e shtunë ora 14:30

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë, e martë, e mërkurë 21:00

Kryeqyteti Abdulhamid

14 vitet e fundit të pushtetit të perandorit më të fuqishëm osman në shekullin e 19, Abdulhamid Han. Një histori e vërtetë për një sulltan të vërtetë. I zgjuari Sulltani Abdulhamid, përjetoi shumë kohë të vështira dhe shumë suksese duke lënë gjurmë në historinë e politikës botërore të shekullit të 19. Ai ishte perandori i fundit për nga rëndësia (sulltani i 34-rt) i një dinastie shumë shekullore...

  • E hënë - e premte ora 20:00

Klan News

Kallezo

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

120.9

121.6

USD

102.8

103.7

GBP

140.5

141.5

CHF

110.9

111.7

Horoskopi 23 Shtator 2021
Dashi

Do të keni më shumë vëmendje për shëndetin tuaj dhe sot do të vendosni që të mbani regjim ushqimor. Për sa i përket çështjeve financiare mund të keni disa probleme, por do ti zgjidhni shpejt.

Demi

Sapo të shkoni në punë do të merrni një lajm shumë të mirë dhe do të gëzoheni shumë. Ëndrra juaj për rritje page do të realizohet dhe tashmë ju mund të realizoni planet që keni thurur disa kohë më parë.

Binjaket

Sot do të merrni një vendim të rëndësishëm, i cili do të rezultojë i suksesshëm. Ata që janë të dashuruar duhet të kenë kujdes, pasi mund të bien pre e intrigave të miqve tek të cilët keni patur shumë besim.

Gaforrja

Problemi shëndetësor që u ka shqetësuar ditët e fundit do të marrë fund. Pas konsultimit me mjekun do të kuptoni se nuk duhet të ishit në ankth. Do të riktheheni në punë dhe do të keni një pritje të ngrohtë.

Luani

Sot do të merrni një vendim shumë të rëndësishëm për të ardhmen tuaj. Duhet të tregoni të matur dhe të konsultoheni me miqtë përpara se të veproni, për të marrë vendimin e duhur dhe të mos pendoheni.

Virgjeresha

Për sa i përket çështjeve financiare do të keni disa probleme, pasi do të bëni shumë shpenzime. Ndërkohë në punë do të kaloni një ditë të qetë, pasi do të mbyllni në kohë të gjitha detyrat që u janë caktuar.

Peshorja

Një ditë e ngarkuar do të jetë kjo e sotmja për ju. Në familje do të keni disa probleme dhe mund të ketë tensione që do të ndikojnë shumë negativisht tek ju. Po ashtu dhe në punë pritet që jo çdo gjë të shkojë mirë.

Akrepi

Do të keni probleme me eprorët sot pasi nuk do të jeni në gjendje që të mbyllni në kohë detyrat që u janë caktuar. Edhe në familje nuk do të kaloni një ditë të lumtur, pasi do të ketë debate për disa probleme që keni shkaktuar ju.

Shigjetari

Sot do të jeni në qendër të vëmendjes, pasi idetë tuaja novatore do të rezultojnë të suksesshme për kompaninë ku punoni. Për këtë do të merrni një shpërblim dhe do të jeni të lumtur.

Bricjapi

Në frontin profesional pritet që jo çdo gjë të shkojë mirë, pasi do të keni disa probleme me pagesat. Ndërsa për i përket çështjeve të dashurisë, do të ndiheni një person me shumë fat dhe do të kaloni momente të lumtura.

Ujori

Një ditë me fat do të ketë kjo e sotmja për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje. Do të merrni një lajm të mirë në punë dhe do jeni të motivuar për të dhënë më shumë nga vetmja për kompaninë.

Peshqit

Do të bëheni shumë nostalgjik sot, pasi do të ktheheni pas në kohë dhe të kujtoni një njeri shumë të dashur për ju. Këtë do t’ia tregoni dhe miqve tuaj pasi mungesa e tij është e pazëvendësueshme.

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë