Abuzimi me 15-vjeçaren, reagon ministri Lleshaj

Posta

Abuzimi me 15-vjeçaren, reagon ministri Lleshaj

19:15 11/02/2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me abuzimin e 15-vjeçarjes nga efektivi i policisë Berhan Bajrakurti. Nëpërmjet një regimi në Twitter Lleshaj shkruan:

Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer.

Një pervers mund të shërbejë si flamur për politikanë perversë, por nuk mund të njollosë askënd përveç vetes së tij dhe atyre që i gëzohen ekzistencës së tij.

Mbështetje për Policinë e Shtetit Shqiptar!

/tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT