Afrona Dika publikon unazën e diamantit që i dhuroi Blero

Afrona Dika publikon unazën e diamantit që i dhuroi Blero

12:19 03/10/2019

Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, vetëm para disa ditësh kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre. Ata organizuan një ceremoni tejet madhështore, ku të ftuar ishin familjarë, miq por edhe shumë personazhe vip.

Afrona me elegancën dhe finesën që e karakterizon dukej mahnitëse teksa mbante veshur fustanin e bardhë.

Çifti permës rrjeteve të tyre sociale ka ndarë për fansat foto dhe video të shumta nga dasma. Vetëm së fundmi, Afrona ka publikuar edhe unazën prej diamanti që Blero i ka dhuruar.

Bashkëngjitur fotos së postuar ajo shkruan: “Do të jetë pjesë e rrugëtimit tim jetësor”. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori