Agjentë anti-terrori për sigurinë e Kryeministrave të Ballkanit

Agjentë anti-terrori për sigurinë e Kryeministrave të Ballkanit

16:40 26/08/2017

Në kuadër të masave të Policisë së Shtetit për të parandaluar akte të mundshme terroriste, uniformat blu kanë forcuar sigurinë gjatë vizitës së Kryeministrave të Ballkanit për takimin informal në Durrës.

 Policia e Shtetit bën me dije se shërbimet e FNSh-së Tiranë, shërbimet e Policisë Rrugore, të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë e Durrës, si dhe agjentë të Drejtorisë Antiterror janë të vendosura në aksin rrugor Rinas-Tiranë-Durrës.

Deri në këto momente nuk ka asnjë incident përsa i përket rendit e sigurisë.

/tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori