Ajka i bën make-up Bes Kallakut (Video)


Ajka i bën make-up Bes Kallakut (Video)

22:25 23/09/2020

Ditën e sotme Bes Kallaku ka publikuar një video në Facebook ku shihet me Ajkën e cila po i bën make-up.

Mesa duket Ajka ka pasion make-up dhe po e praktikon tek i ati, i cili për asnjë moment nuk ia prish vajzës së tij. Në videon e publikuar Besi dëgjohet duke i thënë nësë ka dalë bukur.

“Meqe ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? Mirmgjes prinder baballare qe nuk ia prishni femijes! Zoti ju rujt!”, ka shkruar Besi krahas videos që ka shkaktuar të qeshura tek të gjithë. /tvklan.al

https://www.facebook.com/1438999679687419/posts/2704933403094034/
Të ngjashme