Aksident i rëndë në Thumanë-Krujë, 1 i vdekur e 2 të plagosur (Video)

Pamje nga aksidenti


Aksident i rëndë në Thumanë-Krujë, 1 i vdekur e 2 të plagosur (Video)

12:11 23/11/2020

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin rrugor Thumanë –Krujë. Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orën 11:10 dhe në të janë përfshirë një mjet tip “Trajler” me një mjet tip “Opel” .

Përplasja ka qenë e fortë dhe fatale për një grua rreth 40 vjeçe (ende e paidentifikuar pasagjere në mjetin tip “Opel”). Siç duket dhe nga pamjet e siguruara nga tvklan.al shihet se përplasja ka qenë e fortë.

Po ashti bëhet me dije se janë lënduar dhe 2 qytetarë të tjerë, të cilët janë dërguar në spital.

Drejtuesi i mjetit tip “Trajler” është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme./tvklan.alTë ngjashme