Aksident me vdekje në autostradë, humbet jetën pasagjerjaAksident me vdekje në autostradë, humbet jetën pasagjerja

14:08 28/04/2021

Një aksident me vdekje ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës sot rreth orës 13:10.

Në aksident janë përfshirë dy makina dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjerja në njërin prej mjeteve. Viktima është Sh.Ç. 60 vjeç.

Ndërkohë, drejtuesit e dy mjeteve, M.K. dhe Sh.P. kanë pësuar lëndime, por ndodhen jashtë rrezikut.

Ata janë shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /tvklan.alTë ngjashme