Aksident me vdekje në Lezhë

Foto ilustrim

Aksident me vdekje në Lezhë

13:55 04/08/2019

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në aksin rrugor Lezhë – Shënkollë në vendin e quajtur “Ura e Prekanit”.

Një person me iniciale F.T. i cili udhëtonte me motorçikletë ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë. Shoferi i mjetit, me iniciale E.Ll., është shoqëruar në komisariat nga forcat policore dhe po merret në pyetje.

Ndërkohë, uniformat blu kryejnë veprimet hetimore në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e aksidentit dhe për të zbardhur dinamikën. /tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT