Aktori William H. Macy, në gjykatë

Aktori William H. Macy, në gjykatë

23:59 13/03/2019

E teksa gruaja e William H. Macy është e akuzuar për një skemë mashtrimi miliona dollarëshe në Kaliforni, aktori është parë sot në gjykatë për të dhënë dëshminë e tij. Mësohet se 68 vjeçari është thirrur për tu marrë në pyetje në lidhje me rastin e ryshfetit. Aktori u pa tepër i hutuar dhe shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim më parë. William nuk buzëqeshte dhe ishte i veshur në mënyrën më të keqe të mundshme.

Ndërkohë që aktorja Felicity doli para gjykatës dhe u desh të paguajë 250 mijë Dollarë për lirimin e saj me kusht. Ajo gjithashtu është e detyruar të dorëzojë pasaportën si dhe të kufizojë udhëtimet e saj. 56- vjeçarja Huffman me të shoqin ka paguar 15 mijë Dollarë për të bijën. Pjesë e të akuzuarve të cilët kishin dhënë ryshfet për të futur fëmijët në shkollat prestigjioze si Stenford, apo Georgetown, ishin dhe shumë personazhe të tjerë të Hollywood.

Klan Plus

Të ngjashme

Grupi

Kallezo