Aktorja e njohur e “Rebelet” ndan me fansat lajmin e bukur


Aktorja e njohur e “Rebelet” ndan me fansat lajmin e bukur

13:24 21/08/2020

Aktorja e njohur meksikane e telenovelës së njohur “Rebelet”, Dulce Maria së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë nga martesa me producentin Paco Alvarez.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Dulce, përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale ku tregonte testin e shtatzënisë.

Gjatë kësaj kohe, aktorja është treguar e rezervuar duke mos publikuar foto, por së fundmi ka vendosur që të thyejë heshtjen e saj.

Aktorja ka publikuar dy foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe flet për ndjesinë që është duke përjetuar.

View this post on Instagram

❤️🙏🏻🤰🏻[email protected] [email protected] aún sin nacer me ha enseñado muchas cosas y que a pesar de todas las circunstancias, la vida sigue…no para de crecer y a mi me ha dado una lección tremenda de ser más fuerte y más valiente porque llevo un almita hermosa dentro de mí que me necesita de pie para vivir , que está prohibido rendirse , que aunque te caigas mil veces te tienes que volver a levantar . ya se mueve 😍! Solo me queda dar Gracias a Dios por darnos la fuerza ,protección y esperanza en estos tiempos . te amamos @pacoalvarezv ❤️y les mandamos mucha luz y amor a todos los que nos leen 🙏🏻🙌🏼 es verdad que son tiempos muy difíciles ,pero no dejemos de agradecer las bendiciones que si tenemos y de no sacar a Dios de nuestra vida 🙏🏻❤️

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on Aug 19, 2020 at 3:34pm PDT

Ende pa lindur më ka mësuar shumë gjëra dhe pavarësisht të gjitha rrethanave, jeta vazhdon. Më ka dhënë një mësim të jashtëzakonshëm për të qenë më e fortë sepse kam një shpirt të vogël, të bukur brenda meje, më nevojitet të jetoj, e kam të ndaluar të dorëzohem, edhe sikur të bie një mijë herë duhet të ngrihem përsëri. Tashmë lëviz brenda meje. Falenderoj Zotin që më dha forcë, mbrojtje dhe shpresë në këtë kohë. Është e vërtetë që kjo periudhë ka qenë e vështirë, por le të mos ndalemi së falenderuar për bekimet që kemi”, shkruan bashkëngjitur fotove të postuara Dulce./tvklan.al

Të ngjashme