Aktorja flet hapur: Ish i dashuri nuk dinte të kryente marrëdhënie seksuale


Aktorja flet hapur: Ish i dashuri nuk dinte të kryente marrëdhënie seksuale

11:41 14/08/2020

Aktorja amerikane, Olivia Munn, ka ndarë një sekret me publikun. Ajo është shprehur se një prej të dashurve të saj në të shkuarën ishte “shumë keq në marrëdhënie seksuale”.

Deklaratat e saj vijnë pas ndarjes me Aaron Rodgers dhe Tucker Roberts. Aktorja foli për komedianen Whitney Cummings rreth eksperiencave të saj në të shkuarën dhe se ish i dashuri nuk i plotësonte nevojat.

“Kisha një të dashur, i cili ishte më i keqi, më i keqi në seks”, tha ajo.

Ish-prezantuesja në TV G4 hodhi idenë se personazhi misterioz mund të jetë homoseksual. Ajo zbuloi se ky person i veçantë dëshironte të kryente marrëdhënie me drita fikur, që sipas saj do të thotë që nuk donte t’i shikonte fytyrën sepse përballë kishte një vajzë.

“Së fundmi e kam kuptuar këtë”, tregoi ajo.

Ylli amerikan ka qenë e lidhur deri në 2017-n me sportistin Aaron Rodgers. Më vonë ajo u lidh me Tucker Roberts, por lidhja e tyre përfundoi në fund të 2019-s. Kjo nuk është hera e parë që Munn tregon hapur sekrete të jetës së saj. Më herët, ajo është shprehur se nuk dëshiron që të ketë fëmijë./tvklan.al

Aaron Rodgers dhe Olivia Munn
Tucker Roberts dhe Olivia MunnTë ngjashme