Një valixhe e dyshimtë pranë Bashkisë së Tiranës alarmoi mesditën e sotme uniformat blu, të cilat rrethuan zonën.

Punonjësit e policisë kontastuan valixhen brenda një kazani mbeturinash në pjesën e prapme të kullës së sahatit.

Burime nga blutë e kryeqytetit bëjnë me dije për

 tvklan.al

 se nga kqyrja e valixhes, nuk u gjet asnjë material i dyshimtë dhe bëhet fjalë për një alarm fals.

/tvklan.al