Alarm për bombë në parlamentin grek – TV KLAN

Alarm për bombë në parlamentin grek

"Do të ketë viktima, bëni kujdes"

Një telefonatë anonime, që njoftonte vendosjen e një bombe në parlamentin grek, ka vënë në alarm mëngjesin e kësaj të premteje autoritetet atje. Sipas asaj që raporton e përditshmja Kathimerini, policia ka mbyllur godinën e parlamentit dhe ka vendosur kordonin e sigurisë përreth saj.

Telefonuesi kontaktoi me zyrat e portalit të lajmeve Zougla.gr dhe deklaroi se brenda dhe jashtë godinës së parlamentit ishin vendosur pajisje eksplozive.

“Do të ketë viktima, bëni kujdes”, raportohet të ketë thënë telefonuesi. Në vendin e ngjarjes ndodhen ekspertët xhenierë./tvklan.al

Kategori
Lajmet KryesoreRajoniTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione