Aleatët e Bashës: Nuk do lejojmë zgjedhje në 30 Qershor – TV KLAN

Aleatët e Bashës: Nuk do lejojmë zgjedhje në 30 Qershor

“Largimi i Kryeministrit çështje dite”

Aleatët e Partisë Demokratike vijuan edhe nga Lezha akuzat në adresë të Kryeministrit, se po shkatërron pluralizmin politik në vend, duke ripërsëritur qëndrimin e opozitës, se në 30 Qershor nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën Kryeministër.

Krerët e partive opozitare theksuan se është i domosdoshëm krijimi i kushteve politike për ngritjen e një qeverie tranzitore dhe njëherazi i bënë thirrje shqiptarëve t’i bashkohen në 25 Maj në protestës kombëtare të radhës, për largimin e Kryeministrit Rama.

Tv Klan

Kategori
Lajmet KryesorePolitikaTe funditTë gjithaVideo
1 Koment
 • ANDONI KOKA
  22 Maj 2019 at 21:51
  Përgjigju

  HAJDE PASTAJ TE KESH TE DREJTA DEMOKRATIKE NGA KETA !
  KETA NE OPOZITE DHE NJK TE LENE TE VOTOSH MENDIMIN
  PERSONAL,! MOS O ZOT ,! TE KENE NDONJE HERE PUSHTET
  KETA DIKTATORE !
  ZOTERIJ! E DREJTA JUAJ MBARON KUR CENON TE DREJTEN TIME!
  POSHTE FASHISTET ,E SALI,BASHE,MONIKA,ILIR FLORIRIT!
  POPULLI I LIRE

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione