Ana tjetër e trajnerit Reja, sonte në një intervistë në “Jo Vetëm Modë”

Posta

Ana tjetër e trajnerit Reja, sonte në një intervistë në “Jo Vetëm Modë”

13:31 14/09/2019

Për herë të parë në një intervistë për fëmijërinë, marrëdhënien me babain, dashurinë për futbollin, dashurinë e jetës së tij, Livian.

Në cilin rol është më i mirë në atë të babait apo trajnerit? Kush ia bëri ofertën për të drejtuar kombëtaren tonë? Cili lojtar i kombëtares i jep më shumë dhimbje koke?

Këto dhe shumë të tjera, sot në “Jo Vetëm Modë”, në një intervistë të bukur me trajnerin e kombëtares tonë Edoardo Reja.

Na ndiqni në orën 20:05 në ekranin e Televizionit Klan!/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi