Angelina Jolie hap zemrën për “Harper’s Bazaar”

Posta

Angelina Jolie hap zemrën për “Harper’s Bazaar”

17:55 06/11/2019

44-vjeçarja flet pas ndarjes me Brad Pitt

Angelina Jolie do të jetë në kopertinën e presitigjozes amerikane Harper’s Bazaar për muajin dhjetor. Nudo, nën ondet e nje veli të bardhë transparet, aktorja hollivudiane është më e bukur dhe sensuale se kurrë dhe duket se ka rilindur pas periudhës së veshtirë që kaloi, pasojë e ndarjes me Brad Pitt.

Katër vitet e fundit kam lënë mënjanë shpirtin tim rebel, jam përqendruar tek karriera dhe femijet, thotë ajo, teksa nuk ngurron të flasë për gjurmët që lë pas dhimbja, të dukshme dhe të padukshme, këto të fundit i cilëson më të veshtira për t’u shëruar.

44 vjecarja deshiron që femijet e saj të rriten nepër botë, tregues ky i lirisë së saj shpirtërore dhe mentale. Dhe referuar kësaj ka një urim për 2020: Jetoni të lirë, luftoni cdo gjë dhe çdo kënd që ju pengon të merrni frymë.

Tv Klan


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT