Anxhela dhe Bleona, përkëdhelen me trëndafila

Anxhela dhe Bleona, përkëdhelen me trëndafila

11:38 03/11/2015 anxhela dhe bleona

Duke se jetesa në Amerikë për dy vjaza të njohura shqiptare, ka bërë që ato të ndihem mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës, madje të bëhen dhe mikesha.

Anxhela Martini dhe Bleona Qerreti, kanë festuar në një mënyrë shumë seksi, publikimin e këngës së re të Bleonës, “ Take you over”  .

Nën përkëdhjet e trëndafilave, bukuroshet shfaqen në poza mjaft provokuese dhe sensuale. Ndërkohë që meshkujt që i ndjekin në rrjetet sociale, do të donin të ishin në vend të trëndafilave./tvklan.al
LAJMET
Të ngjashme
UKT