Argjentina barazon në startin e Copa America
Argjentina barazon në startin e Copa America

12:27 15/06/2021

Sfida me Kilin përfundon me rezultatin 1-1

Përballja e rëndësishme e Grupit A të Copa America mes Argjentinës dhe Kilit u mbyll në barazim 1-1. Fillimisht shënoi Mesi për argjentinasit dhe më pas Varagas realizoi për kilianët.

Në takimin tjetër të grupit Paraguaji mundi 3-1 me përmbysje Bolivinë. Copa America do të zgjasë deri më 10 Korrik.

Tv Klan

Të ngjashme