Arilena Ara thotë se Wendy i kujton veten e saj kur ishte e vogël.

Duke treguar se në një kompeticion për fëmijë vite më parë, Arilena e ka zgjedhur vetë dhe e ka çuar në finale, ajo u shpreh krenare për transformimin e saj.

“Mua më kujton Arilenën e vogël! Unë Wendyn e kam zgjedhur në një talent show për fëmijë dhe e kam çuar në finale. Jam krenare për tranformimin tënd dhe Elhaida duhet të të mbajë fortë.”-tha Arilena./tvklan.al