Armina Mevlani humbi 6 kilogramë pa mbajtur asnjë lloj diete


Armina Mevlani humbi 6 kilogramë pa mbajtur asnjë lloj diete

15:06 23/07/2020

Blogerja Armina Mevlani gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me look-un e saj dhe linjat perfekte trupore.

Por përmes një postimi në Instastory, blogerja ka treguar se ka gjetur mënyrën perfekte se si të dobësohet pa mbajtur asnjë dietë.

Ajo tregon se ka humbur 6 kilogramë vetëm si pasojë e mungesës së kalorive dhe ushtrimeve kardio.

-6 kilogramë nga vera e kaluar. Sekreti është që nuk kam mbajtur dietë, por mungesa e kalorive dhe ushtrimeve kardio”, shkruan Armina bashkëngjitur postimit të saj./tvklan.al
Të ngjashme