Arome dreke – Emisioni 134 – Piadina të ndryshme & Fondue çokollate me fruta dhe biskotaArome dreke – Emisioni 134 – Piadina të ndryshme & Fondue çokollate me fruta dhe biskota

13:24 14/07/2020

Piadina të ndryshme
Varianti 1:
3-4 fije djathë guda
3-4 fije proshutë
1 domate
Piadina
Majonezë
Sallatë

Varianti 2:
100 gr gorgonzola
Piadina
Mustardë
Salmon i tymosur
Pak rukola
Varianti 3:
1 domate
1 karrotë
1 kungull
Erëza të freskëta
Sallatë jeshile

Fondue çokollate me fruta dhe biskota
300 gr çokollatë e zezë
50 gr arra
50 gr gjalp
50 ml panna pastiçerie
Ananas
Biskota çereali
Luleshtrydhe
Të ngjashme