Arome dreke – Manjola Nallbani| Emisioni 7, Sezoni 2


Arome dreke – Manjola Nallbani| Emisioni 7, Sezoni 2

12:16 21/09/2020

Receta 1: Sallatë e ëmbël/e athët
200 gr spinaq
200 gr rukola
200 gr uthull balsamike
100 gr arra
100 gr djath brie
3 lugë mjaltë
1 mollë jeshile
1 shegë

Receta 2: Lazanja me spinaq dhe salmon
500 gr spinaq
400 gr salmon
300 gr djath i bardhë
200 gr panna kuzhine
100 gr kaçkavall
Petë lazanje
Kripë
Vaj ulliriTë ngjashme