Arrest me burg për 3 të arrestuarit e heroinës së Hasit – TV KLAN

Arrest me burg për 3 të arrestuarit e heroinës së Hasit

Dosja “Vol Vo 4” u transferua nga Kukësi te Krimet e Rënda

Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg tre nga 5 të arrestuarit për laboratorin e heroinës në Has. Paraditen e së enjtes është lënë në burg  Xhavit Shuti, Vehbi Barushi dhe Flamur Çela, ndërsa për 76-vjeçarin Mustafa Shuti dhe nusen e djalit të tij, Anila Shuti gjykata ka vendosur masën “arrest shtëpie”.

Të arrestuarit dolën për rivlerësim mase sigurie përballë Krimeve të Rënda, pasi dosja është transferuar nga Kukësi në kryeqytet dhe i është bashkuar dosjes “Vol vo 4” ku janë arrestuar 34 persona.

Tv Klan

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Procredit


Emisione