Arrestohet 34-vjeçari për plagosjen e trefishtë në ElbasanArrestohet 34-vjeçari për plagosjen e trefishtë në Elbasan

15:37 04/08/2019

Në kërkim Genti Faqja, i dyshuari kryesor

Policia ka arrestuar një nga autorët plagosjes së trefishtë në një lokal në Elbasan pasditën e së premtes.

Në pranga është vënë 34-vjeçari Ilirjan Bezhani, ndërsa vazhdon të jëtë në kërkim i dyshuari kryesor Genti Faqja. Sipas policisë, autorët dhe të plagosurit ishin ulur në një lokal pranë Pallatit të Sportit në Elbasan, por pas konfliktit verbal sherri degjeneroi në përdorimin e armëve.

Për pasojë mbetën të plagosur 3 persona, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Tv Klan
Të ngjashme