Asgjë nuk është e pamundur për Tom Cruise

Asgjë nuk është e pamundur për Tom Cruise

14:23 03/08/2020

Tom Crusie vazhdon të habisë edhe në moshën 58-vjeçare dhe nuk e ka aspak problem të kryejë vetë skenat e rrezikshme në filmat e tij.

Për të realizuar një skenë në “Mission Impossible”, ai është hedhur nga një helikopter nga një lartësi prej 3.000 metrash mbi Oxfordshire.

Pas tij edhe dy anëtarë të tjerë të trupës së aktorëve iu bashkuan në hedhje.

Xhirimet e “Mission Impossible 7” janë rikthyer vetëm së fundmi, pas pauzës si pasojë e pandemisë së COVID-19./tvklan.al

Të ngjashme