At e bir plagosin rëndë 24-vjeçarin

Foto ilustruese
Posta

At e bir plagosin rëndë 24-vjeçarin

18:17 15/10/2019

At e bir janë arrestuar nga policia pasi kanë dhunuar duke plagosur rëndë një 24-vjeçar me iniciale G.P. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ku pas një debati për motive të dobëta, situata përshkallëzoi në konflikt fizik.

Babai G.H. 40 vjeç dhe djali i tij i mitur K.H. 17 vjeç dhunuan 24-vjeçarin duke i shkaktuar dëmtime të rënda.

I riu u dërgua në Spitalin e Traumës dhe është nën kujdesin e mjekëve.

At e bir u arrestuan nga uniformat blu dhe akuzohen për plagosje të rëndë me dashje të kryer në bashkëpunim. /tvklan.al


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT