Atentat 42-vjeçarit që udhëtonte me makinë

Foto ilustruese
Posta

Atentat 42-vjeçarit që udhëtonte me makinë

13:46 14/12/2017

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri drejt një automjeti Volkswagen me targa AA686BF në fshatin Bruç të Matit.

Me automjet udhëtonte 42-vjeçari Dhimitër Lleshaj, i cili fatmirësisht nuk ka pësuar asnjë lëndim nga të shtënat me armë.

Ai ka bërë denoncim në polici për këtë ngjarje. Lleshaj ka sqaruar se lëvizte i vetëm me automjet.

Ndërkohë, në vendngjarje janë sekuestruar disa gëzhoja. Forca të shumta policore  kanë ngritur pika të shumta kontrolli, po krehin zonën për identifikimin dhe kapjen e autorit. /

tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT