Atmosferë festash, Alban Skënderaj poston foton më të bukur të familjes

Atmosferë festash, Alban Skënderaj poston foton më të bukur të familjes

12:02 10/12/2019

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka postuar një foto të familjes së tij, pranë pemës së Krishtlindjes.

Së bashku me Miriamin dhe Amelinë e vogël, ata ju kanë nisur “puthje” fansave të tyre të shumtë.

“Mbasi e dekoruam pemen, me urdher te Amelise ju nisim nje puthje”, shkruan ai.

Çifti është në pritje të fëmijës së dytë, ndërsa kanë zbuluar së shpejti do të vij në jetë një djalë. /tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi