Autobusi i nxënësve përplaset me një makinë – TV KLAN

Autobusi i nxënësve përplaset me një makinë

Një autobus u përplas me një makinë të vogël në Orikum të Vlorës. Nga kjo përplasje u plagos drejtuesi i “Fiatit”, kurse nxënësit e shkollës së Orikumit sapo kishin zbritur nga autobusi.

Sipas policisë, njëri nga mjetet ka qenë me shpejtësi dhe ka dashur të parakalojë. I dëmtuari u dërgua në spitalin e Vlorës jashtë rrezikut për jetën, kurse policia po heton shkaqet e ngjarjes./ABC News Albania 24/7

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione