Baba për herë të tretë me të dashurën 36-vjeçare

Posta

Baba për herë të tretë me të dashurën 36-vjeçare

10:40 07/11/2019

Është 70 vjeç dhe do të bëhet baba për herë të tretë me të dashurën e tij 36-vjeçare. Për aktorin Richard Gere mosha nuk do të thotë asgjë.

Ai dhe gruaja e tij Alejandra Silva para 9 muajsh u bënë prindër të një djali. Çifti ka dhe fëmijë të tjerë nga martesat e mëparshme.

Dyshja janë shprehur shumë të emocionuar se familja e tyre e vogël vazhdon të shtohet.

Klan Plus


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi