Bajram Begaj emërohet në krye të Forcave të ArmatosuraBajram Begaj emërohet në krye të Forcave të Armatosura

20:00 29/07/2020

Presidenti Meta dekreton emërimin e shefit të ri të shtabit të FA

Presidenti i republikës , Ilir Meta dekretoi emërimin e gjeneral major Bajram Begaj, si shef i shtabit të përgjithshëm të forcave të armatosura.

Major Bajram Begaj mbante detyrën si komandant i komandës së doktrinës dhe stërvitjes. /tvklan.al
Të ngjashme