Barcelona barazon ndaj Napolit

Barcelona barazon ndaj Napolit

00:03 26/02/2020

Chelsea mundet në Londër nga Bayern Munchen

Është mbyllur në barazim 1 me 1 takimi mes Napolit dhe Barcelonës zhvilluar në ‘San Paulo’.

Për vendasit shënoi Mertens. Katalanasit barazuan ne pjësën e dytë me Grizman.

Takimi tjetër i mbrëmjes, ai mes Chelsea dhe Bayern në Londër, u fitua nga kampionët e Gjermanisë me rezultatin e thellë 3 me 0. 

Ndeshjet e kthimit do të vendosin skuadrat çerekfinaliste.

Tv Klan
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi