Basha, takim lamtumire me Donald Lu


Basha, takim lamtumire me Donald Lu

13:26 14/09/2018

Kryetari i Partisë Demokratike ka pritur të Premten në një takim lamtumire ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones. PD krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar

”, shrkoi Basha në Twitter.

Një ditë më parë, Lu ka zhvilluar takime lamtumire edhe me Presidentin e Republikës, Ilir Meta dhe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. /tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi