Basha, takim lamtumire me Donald Lu – TV KLAN

Basha, takim lamtumire me Donald Lu

Kryetari i Partisë Demokratike ka pritur të Premten në një takim lamtumire ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones. PD krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar”, shrkoi Basha në Twitter.

Një ditë më parë, Lu ka zhvilluar takime lamtumire edhe me Presidentin e Republikës, Ilir Meta dhe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. /tvklan.al

Kategori
PolitikaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione