Basha viziton zonat e dëmtuara

Basha viziton zonat e dëmtuara

19:52 01/12/2019

Banorët i tregojnë dëmet që pësuan banesat

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi disa lagje të Tiranës në Kombinat, një nga më të prekurat dhe në njësinë 8 ku ka dëme të konsiderueshme nga tërmeti i 26 nëntorit. Pasojat janë të dukshme në banesat e tyre.

Basha ishte dhe në Pezë ku banorët i treguan për dëmtimet në banesat e tyre.

Disa zona të Tiranës dhe fshatrat përreth kanë probleme si pasojë e tërmetit të rënë në orët e para të së martës.

Tv Klan
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi